Carlo Vande Walle

Carlo Vande Walle

Eregemeenteraadslid

Datum verlening titel

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

 

Loopbaan als gemeenteraadslid

  • 03.01.1983 - 09.07.1989
  • 10.07.1989 - 02.01.1995
  • 03.01.1995 - 05.01.2001
  • 06.01.2001 - 01.01.2007
  • 06.09.2010 - 01.01.2013