Carlos Dhont

Carlos Dhont

Eregemeenteraadslid

Datum verlening titel

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

 

Loopbaan als gemeenteraadslid

  • 02.01.1977 - 02.01.1983
  • 03.01.1983 - 09.07.1989
  • 03.01.1995 - 05.01.2001