Jacques Dezutter

Jacques Dezutter

Jacques Dezutter

Ere OCMW-raadslid

Datum verlening titel

OCMW-raadsbesluit van 17 maart 2014

 

Loopbaan als OCMW-raadslid

  • 25.04.1990 - 31.03.1998
  • 02.04.2001 - 31.07.2013