Maria De Vriese

Maria De Vriese

Eregemeenteraadslid

Datum verlening titel

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

 

Loopbaan als gemeenteraadslid

  • 06.01.2001 - 01.01.2007
  • 02.01.2007 - 01.01.2013