Mieke Peters

Mieke Peters

Mieke Peters

Eregemeenteraadslid

Datum verlening titel

Gemeenteraadsbesluit van 24 juni 2019

 

Loopbaan als gemeenteraadslid

  • 02.01.2007 - 01.01.2013
  • 25.03.2013 - 01.01.2019